Czytany 23290 razy

Program TV Wolna Ludzkość

Poniedziałek

20:00 – 5D – program przedstawiający najnowsze odkrycia naukowe, zmieniające nasz pogląd na świat wszechstronni specjaliści: Bartosz Kurzeja i Barbara Wojtkowska wprowadzą Was w świat niezwykłych tajemnic, które jeszcze nie tak dawno temu były tematem tabu, a dzisiaj obalają stare paradygmaty nauki. Dowiecie się jak wygląda znany od wieków Alchemikom, a odkryty obecnie na nowo podstawowy wzorzec natury i Wszechświata oraz jaki jest jego wpływ na ludzką świadomość, a także - w jakim miejscu procesów przemiany znaleźliśmy się obecnie. Zaznajomicie się z nowymi dziedzinami nauki jak neotyka, psychoneuroimunologia, parapsychologia, geometria fraktalna, czy też niezbyt znana jeszcze w Polsce biologia budowlana.

 

Wtorek

19:00  Global News program prowadzony przez Piotra Piątaka, w którym znajdziecie najważniejsze informacje ze świata oraz komentarze  wydarzeń. W programie wszystko to, o czym media głównego nurtu nie wspomną – ukrywane fakty, kulisy politycznych decyzji na najwyższych szczeblach władz, prawdziwe mechanizmy ekonomii, zmiany klimatu oraz niecodzienne zjawiska kosmiczne.

Środa

20:00  Rozmowy zaawansowane niezwykłe informacje o naturze rzeczywistości, rozwoju świadomości, transformacji, „fali”, roku 2012, innych cywilizacjach. Program prowadzony jest przez działających aktywnie Lightworkerów – Joannę Rajską i Jacka Czapiewskiego, autorów książki: „Między chaosem a świadomością – Hiperfizyka”.

Czwartek

20:00  Sound in Space – Jest programem muzycznym prowadzonym przez Bartosza Jabłońskiego "InLight" znanego w kraju i za granicą artystę grającego szeroką gamę muzyki Trance. Audycja z livesetami skierowana jest głównie na relaksację, medytację i wizualizację. Sety bezpośrednio z wydarzeń muzycznych, ciekawe komentarze oraz relacje. Program wzbogacony jest o wykłady z różnych dziedzin życia codziennego. Czwartkowe wieczory to między innymi pozytywne wprowadzenie w weekendowy nastrój. Pomożemy go optymalnie nastroić. Więcej muzyki dj Inlight'a tutaj

Piątek (zawieszony)

18:00  DNA Cywilizacji – program prowadzony przez Krzysztofa Lewandowskiego, alterekonomistę i publicystę Wolnej Ludzkości, poświęcony błędom kodu genetycznego cywilizacji, ich wykrywaniu, badaniu i naprawianiu.

Niedziela

16:00 – Kuchnia z zasadami – kulinarny program Marii Tymczyńskiej, Program o smacznym i świadomym odżywianiu się, a więc o zdrowej żywności i tematach z nią związanych, prowadzony zgodnie z zasadą „jesteś tym, co jesz” w nawiązaniu m.in. do wiedzy ajurwedyjskiej, medycyny chińskiej, czy kuchni pięciu przemian. Oprócz niezbędnej wiedzy, praktycznych przepisów i porad, w programie także ciekawe wywiady z osobami zawiązanymi z tematyką świadomego odżywiania się i zdrowego stylu życia. Jeżeli chcesz wiedzieć, co jest dla Ciebie dobre, według jakich zasad zdrowo się odżywiać i jak dbać o siebie i najbliższych na co dzień.Zapraszamy również do odwiedzania blogów na temat pieczenia i gotowania

17:00 Sekrety długowieczności – Dariusz Żochowski prowadzi program o naturalnych metodach pozwalających uniknąć chorób (w tym cywilizacyjnych), o tym wszystkim, co dziś jest pomijane lub ośmieszane przez media w dziedzinie medycyny i dziedzinach powiązanych; o procesach zachodzących w organizmie, odczuwalnych skutkach i prawdziwych, choć niewidocznych przyczynach tychże skutków; o najnowszych wynikach badań i osiągnięciach – analiza ich kierunku; o wieloaspektowym pojęciu zdrowia i ZDROWIU jako majątku najwyższym.

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA